سگ زرد به برادرش شغال هم رحم نکرد.

ما دل خوشيم كه درصد بالائي از معاملات دلار به يورو تبديل شده است. يورو چيست ؟ سگ زرد برادر شغال

حضرت آيت ا.. حائري : “اگر ديگران مشكل تورم ندارند و نرخ بهره دارند، آنها مشكل تورمشان با معامله هاي تحميلي با ما حل مي كنند. آنها با قدرت امنيتي نظامي سياسي فرهنگي تبليغاتي بيماري هاي پولشان را به ما متصل ميكنند. همانطور كه استنجاء كننده آلودگي خود را بسنگ و كلوخ و لته و دستمال بهداشتي منتقل ميكند و آنها ما را بصورت لته استنجاء خود در معاملات و قرادادها بكار ميبرند. چون با پول آنها معامله ميكنيم چه دلار باشد چه يورو. ما دل خوشيم كه درصد بالائي از معاملات دلار به يورو تبديل شده است يورو چيست ؟ سگ زرد برادر شغال

sage_zard_baradare_shoghal

توضیح :

دزدی بین المللی :

در کنفرانس برتون وودز، دلار آمریکا پول بین المللی میشود. البته در این کنفرانس آمریکا تعهد میدهد دلار چاپ نکند و متعهد می‌شود که ارزش هر انس طلا ، برابر 35 دلار باقی‌ بماند. امّا در 15 آگوست 1971 ، ریچارد نیکسون رییس جمهور وقت امریکا به طور یک‏جانبه تعهد کشورش را زیر پا می‌گذارد و اعلام می‌کند از این پس رابطه‌ای میان ارزش دلار و طلا برقرار نخواهد بود.

 

کپی برداری از دزد :

یورو از سال 2002 برنامه ای مشابه دلار را آغاز نمود. یورو قصد داشت ثبات خود را آنچنان حفظ کند که مطلوبیت دلار را کسب نماید. اما از سال 2008 این هدف با مخاطره مواجه شد. کشورهای عضو یورو توان تنظیم بازارهای خود را ندارند و تزریق پول بدو پشتوانه آغاز میشود.

 

شکست یورو در مقابل دلار :

سال 2014 به بعد سالهای افول یورو ست. ارزش یورو روز به روز کاهش میابد . رقیب یورو یعنی دلار قوی و قوی تر میشود. امروز 21 اسفند 93 چك كردم نسبت ارزش يورو به دلار 1.08 بود. 21 اسفند 92 را چك كردم 1.38 بود. يعني همين روند را برويم به زودي شغال (يورو) فداي سگ زرد (دلار) ميشود.

 

آینده :

نظامات پولی اعتباری همانطور که کینز و فریدمن پیش بینی کرده اند خواهد مرد و پول طلا جایگاه واقعی خود را باز خواهد یافت. اگر زودتر دست به كار نشويم و پول طلا را تاسيس نكنيم بايد شاهد يك ضرر بزرگ اقتصادي باشيم.

اطمينان به پول اعتباري ذاتا ربوي ، نتيجه اي جز شكست ندارد.

 

مهم :

اصلاح دیدگاه  :   تصور نکنید که طلا دارد ارزان میشود. در واقع ارزش دلار دارد بالا میرود. علتش هم حذف سریع یورو از اقتصاد جهانی ست.  22 اسفند 93

 

 

عظمت بصیرت رهبر انقلاب را ببینید :

امام خامنه ای مرداد ماه ۱۳۹۱ در جمع کارگزاران نظام در می فرمایند:

یک واقعیت دیگر این است که رژیم‌های مخالف نظام جمهوری اسلامی درگیر بحران‌اند؛ همین چند دولت غربی، خودشان و اطرافیانشان دچار بحران‌اند. با این بحران اقتصادی‌ای که در اروپا وجود دارد، اتحاد اروپا جداً در تهدید است، یورو جداً مورد تهدید است. آمریکا هم به نحو دیگری؛ کسری بودجهٔ فراوان، قرض فراوان، فشار مردم، حرکت ضد وال‌استریت، حرکت – به قول خودشان – نود و نُه درصدی. این‌ها حوادث مهمی است. البته وضع اروپا از آمریکا بدتر است؛ چند دولتشان سقوط کردند. الان در چندین کشور اروپایی بی‌ثباتی وجود دارد.

مشکلات آن‌ها با مشکلات ما فرق هم می‌کند. مشکلات اقتصادی و بحران اقتصادی اروپا با مشکلات اقتصادی‌ای که ما احیاناً دچارش می‌شویم، متفاوت است. مشکلات ما مثل مشکلات یک گروه کوهنورد است که دارد در راهی حرکت می‌کند. راه سختی است و البته مشکلاتی دارد؛ گاهی آب می‌خواهند، گاهی غذا می‌خواهند، گاهی مشکلات دارند، گاهی به یک مانعی برخورد می‌کنند؛ اما دارند طرف بالا می‌روند. مشکلات ما از این قبیل است. مشکلات اروپایی‌ها مثل اتوبوسی است که زیر بهمن گیر کرده. سال‌ها خود آن‌ها بدون اینکه بدانند، مقدمات این مشکل را فراهم کردند. این فاصله‌های طبقاتی، این غلبهٔ سازوکار ربا در مسائل مادی، این تقویت زورمندان مادی، این نفوذپذیری از صهیونیست‌های پول‌پرست و مال‌پرست، آن‌ها را دچار مشکلاتی کرده؛ این بهمنی است که روی سرشان افتاده. بنابراین مشکلات آن‌ها با مشکلات ما خیلی متفاوت است. این هم یک واقعیت است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*

code